Döküman Yönetimi

Döküman Yönetimi

Docsvault, kurumların belgelerini en etkin biçimde arşivlemelerini, yönetmelerini ve ihtiyaç duyduklarında hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlayan doküman yönetim sistemidir.

Docsvault ile dijital ortama geçirilen belgeler, stok, kırtasiye ve iş gücü gibi birçok kaybın önüne geçerken, başarılı bir belge arşiv sisteminin kullanılması, belgeye ve dolayısıyla da bilgiye erişim süresini kısaltır.

Verilerinizin güvenliğini sağlayarak paylaşmak ve düzenlemek konusunda uzman olmasıyla birlikte aşağıdaki tüm özellikleride kullanıcılarına sunmaktadır.

Her yerden erişim, Hızlı belge önizleme, Web erişimi, Dahili PDF düzenleyici, Harici klasör izleme, Otomatik iş akışı, Görev takibi merkezi, Uzak ofis erişimi, Dijital imza, Versiyon kontrolü, MS Office Entegrasyonu, Detaylı ve esnek belge profilleri, Dahili ve toplu tarama arayüzü, Otomatik e-posta arşivleme, E-posta bildirimleri ve uyarıları, Belge görev hatırlatmaları, Barkod ve bölgesel OCR, OCR ile tam metin arama, Otomatik yedekleme ve geri yükleme, Detaylı raporlama