Firma Profili

2011 yılında yazılım bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun biraraya gelmesi ile kurulan KOBİT BİLİŞİM YAZILIM, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimize entegre çözümler üretmeye yönelik çalışma stratejisini benimsedik ve çalıştığımız firmalara öncelikle bilişim ve yazılım sektörü ile ilgili danışman olmayı ilke edindik.
Yazılım teknolojilerinde yeni gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, bilgimiz, tecrübemiz ve kaynaklarımızla bilgisayar yazılımlarını ve servislerini en üst düzeyde temin ederek, tüm müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız.

KOBİT BİLİŞİM YAZILIM, yazılım ve sistem çözümleri, İnternet ve iletişim teknolojileri, her türlü sistem tasarımı, bakım ve desteği olmak üzere pek çok alanda uzmanlık derecesinde yetişmiş kadrosu ile hizmet vermektedir.

Profesyonel ve aktif kadromuz ile sizlere her zaman en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz
Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin iş, bilgi ve yönetim sistemlerini geliştirerek, müşterilerimizin kendi sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz
Kamu ve özel sektör müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele alan, hedeflerini gerçekleştirme sürecinde kendilerine sunduğumuz yazılım ve himetlerimiz ile bir katma değer yaratan, fayda/maliyet ilişkisini gözeterek müşteri memnuniyetini ön planda tutan; kendi alanında sektörün öncü firmalarından biri olmak.

Değerlerimiz
Mükemmeliyetçilik, İnsana Saygı, Yenilikçilik, Çalışan Memnuniyeti, Müşteri Memnuniyeti, Müşteri Odaklılık, Ürün Odaklılık, Hizmet Odaklılık, Kalite, Gizlilik, Kazandır ve Kazan, Topluma ve Sosyal Paydaşlara Katkı, Süreklilik, Tüm Paydaşlarla Etkin İletişim

Temel Yaklaşımımız
Müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan, kaliteli, müşterimizin satınalma gücüne uygun fiyat ve ödeme koşullarında ve taahhüt edilen zamanlamaya uygun hizmet üretmektir.