ÖZEL MOBİL YAZILIMLAR

ÖZEL MOBİL YAZILIMLAR

 

Teknolojinin Geleceği Mobil Uygulamalardır.Bilgisayar Dünyası, 3G ile birlikte GSM Sektörü ve Yazılım teknolojleri Mobil Uygulamalar için birlikte çalışmaktadır.Günlük hayatın her tarafında görmeye başladığımız ve gittikçe yaygınlaşan mobil dünya, köklü değişimlerin zorunlu kılmaktadır. Kurumların bu gerçeği gözardı etmeden mobil dünyada yerini alması doğru bir strateji olacaktır.

 

İş dünyasında olduğu kadar özel yaşantımızda da bilgi ve kontrolü çok kolaylaştıran mobil uygulamalar standartlarımızı da yükseltmektedir.Anında hava durumunu öğrenebilir veya yol durumunu sorgulayabiliriz cep telefonlarımızla.Personelimizin hangi noktada olduğunu görebilir veya güzergahını belirleyebiliriz.El terminaller ile her yerden sipariş alabilir veya fatura kesebiliriz(Sıcak Satış,Soğuk Satış).Bankacılık işlemlerini cep telefonlarımızdan yapmak artık normalleşti.Neredeyse tüm cafe veya lokantalarda  da elinde pda ile sipariş alan garson görmekteyiz.

 

Mobil uygulamalarının kolay erişilebilirliği, güvenilirliği hızla yaygınlaşmasını sağlamaktadır.Kurumumuzu ve çalışma şeklimizi bugünden mobil programlara entegre ederek  geleceğe taşımalıyız.Mobil cihazlar için geliştirilen ileri düzey uygulamalar ile optimum çözümlere ulaşabiliriz.

 

Niçin Mobil Yazılımlar

 

İletişim teknolojileri (telefon,internet vs.) coğrafi sınırları anlamsız hale getirmiştir.   Her türlü bilgi her noktada ulaşılabilir durumdadır.Bilgini ulaşılabirliği Standartları sürekli arttırmakta ve rekabeti sertleşmektedir.Küresel pazarda var olmak isteyen firmalar sürekli inovasyonlarla maliyetleri azaltmalı, ürün ve hizmetlerini daha hızlı sunmalı, müşteri neredeyse oraya taşımalıdır.

 

Sınırsız hareket kabiliyeti gerektiren iş dünyasının bu yeni kuralları Mobil Çözümlerin önemini her geçen gün arttırmaktadır.

 

Mobil yazılımların sağladığı faydalardan bazıları;

 

Çalışan verimliliğin arttırılması

Günlük ziyaret sayısının arttırılması

Satış marjı ve karın arttırılması

İş tekrarlarının kaldırılması ve hataların azaltılması

Anında ve güvenli veri aktarımı

Gelişmiş müşteri hizmeti

Daha hızlı ödeme işlemleri

Daha fazla müşteri memnuniyeti

Kolay Kullanım, Basitleştirilmiş kullanıcı dostu ekranlar