Fortinet

Neden FORTINET?

Fortinet, tüm işletme ve kurumların ve içerik, internet servis sağlayıcılarının karşılaştığı en kritik ihtiyaçların tümüne cevap veren network güvenlik çözümleri sunmaktadır. Fortinet, 6 ICSA laboratuar kategorisinde, belgelenmiş güvenlik çözümlerine sahip. Sadece nokta ürünleri sunan rakiplerinin aksine, Fortinet, emniyetli ve temiz bir iletişim ortamı sağlamak için gerekli tüm güvenlik uygulamalarını ve hizmetlerini bir araya getiren yenilikçi bir platform oluşturmuştur.

Uluslararası bir IT araştırma kurumu IDC’nin 2006, 2007 ve 2008 yılı satış verilerine dayanarak yaptığı araştırmaya göre Fortinet FortiGate Sistemleri ile, UTM (Bütünleşik Tehdit Yönetimi) teknolojisinin lokomotif firmasıdır ve araştırma yapılan dönemlerde UTM pazarında Dünya’da ilk sıradadır.

Fortinet’in Güvenlik Sistemleri, Dünya’da 400.000’den fazla kurulu sisteme sahiptir. RZK Mühendislik firmasının desteği, çok sayıda kurulu sistem ve referansı ile ülkemizde de güvenlik pazarında ilk sıralardadır.

FORTINET’in üstün avantajları

Kendini ispat etmiş bir güvenlik yaklaşımı
Modern güvenlik teknolojilerinin üst sınırlarında çözümler sunar.

Yüksek performans

Performans sorunlarına yol açmadan güçlü bir güvenlik sağlamak için, Fortinet yüksek performanslı FortiASIC donanım çözümünü kullanır.

Düşük satınalma ve işletme maliyeti
Kullanıcı başına değil kutu başına lisanslama ile maliyetleri düşürür.

Kaliteli müşteri hizmeti

Eksiksiz Güvenlik Çözümü Fortinet aşağıdaki güvenlik çözümleri ile kuruluşlara tam bir koruma sağlar.

FortiGate Güvenlik Sistemi (4 FortiGuard güncelleme servisi)
FortiAnalyzer (Log ve Raporlama)
FortiMail (E-mail Güvenliği)
FortiManager (Merkezi Yönetim)
ForiClient (Masaüstü Koruma Sistemi)